Studio 1 - Central Near Place De Paris

  • WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Studio 1 - Central Near Place De Paris Luxemburg ligt op minder dan 400 meter verwijderd van het treinstation Luxemburg en binnen 6 minuten lopen van de Galerie d'Art Contemporain Am Tunnel. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt dit appartement gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Hämmelsmarsch is binnen minder dan 1 km ervandaan en het Stadhuis van Luxemburg is in de buurt van het appartement genesteld. Studio 1 - Central Near Place De Paris is ook op slechts 450 meter verwijderd van Place des Martyrs gesitueerd. Het appartement ligt binnen het bereik van de Église Saint Alphonse. Luxembourg luchthaven ligt op 15 minuten rijden, en Alsace busstop ligt op 10-minuten loopafstand van de accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio 1 - Central Near Place De Paris Luxemburg
Residence Welter
Mobiele prijsaanbieding

Residence Welter

0 m van de accommodatie
USD 134 USD 121
per nacht
Studio 4 - Central Near Place De Paris
Mobiele prijsaanbieding

Studio 4 - Central Near Place De Paris

8.9
Fantastisch 11 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 185 USD 167
per nacht
Bright & Stylish 2Br Apt In City Center
Mobiele prijsaanbieding

Bright & Stylish 2Br Apt In City Center

76 m van de accommodatie
USD 259 USD 233
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    In de kamers

    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio 1 - Central Near Place De Paris gelegen?
      Studio 1 - Central Near Place De Paris is in de wijk Gare gesitueerd, binnen 20 minuten te voet van Hämmelsmarsch.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Studio 1 - Central Near Place De Paris?
      Populaire attracties in de buurt van Studio 1 - Central Near Place De Paris zijn onder andere de Église Saint Alphonse, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Athena Restaurant Grec en La Cantine Du Chatelet restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Studio 1 - Central Near Place De Paris?
      Studio 1 - Central Near Place De Paris is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Studio 1 - Central Near Place De Paris?
      Bij Studio 1 - Central Near Place De Paris kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een oven en een vaatwasser.
    • Is er een wasmachine in het appartement beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij het appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio 1 - Central Near Place De Paris Luxemburg

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten